ibrhimovic_dołącza_doMU

Już za kilka dni Zlatan w nowym klubie? Vardy również?

„The Sun” podaje, że podpisanie rocznego kontraktu ma nastąpić w ciągu kilku najbliższych dni, a „Sky Sports” pisze, że reprezentujący Szweda agenci oraz pan Ed Woodward właśnie dopinają szczegóły. A skoro pan Ed Woodward to chodzi tylko o jeden klub – Manchester United.

Podobno Jose Mourinho uznał, że w kwestii napastników brakuje mu tylko Ibry, z którym pracował już wcześniej w Interze. Resztę stawki uzupełni uzdolniona młodzież z Rashfordem na czele. Te wiadomości ciekawie konfrontują się z tym, co pisze ESPN. Według informacji z tego źródła nowy trener „Diabłów” monitoruje sytuację Antoine Griezmanna i Kevina Gameiro (przypomnijmy, że Griezmann NIE GRA 😀 w klubie z Grzegorzem Krychowiakiem, którego United również mają na celowniku; po prostu warto o tym wspomnieć). Trochę tłoczno od tych napastników w Manchesterze by się zrobiło.

Takiego bólu może nie mieć Arsene Wenger, który musi ściągnąć rasowego snajpera. Francuz podobno wpadł na pomysł, że receptą na mistrzostwo będzie ściągnięcie napastnika z obecnego mistrza Anglii. Ma mu to ułatwić klauzula odejścia, którą w kontrakcie ma zawartą Jamie Vardy. Gdy Anglik podpisywał w lutym nową umowę z Leicester, poza tym, że na jej mocy miał zarabiać 80 000 funtów tygodniowo, istotnym punktem była klauzula odejścia w wysokości 20 mln funtów. „The Guardian” podaje, że Wenger bez wahania wyłoży tyle za Vardiego, pytanie tylko, czy sam Anglik jest zainteresowany zmianą barw klubowych.

Zobacz historyczne starcie City z Monaco!