ibrhimovic_dołącza_doMU

Już za kilka dni Zlatan w nowym klubie? Vardy również?

„The Sun” podaje, że podpisanie rocznego kontraktu ma nastąpić w ciągu kilku najbliższych dni, a „Sky Sports” pisze, że reprezentujący Szweda agenci oraz pan Ed Woodward właśnie dopinają szczegóły. A skoro pan Ed Woodward to chodzi tylko o jeden klub – Manchester United.

Podobno Jose Mourinho uznał, że w kwestii napastników brakuje mu tylko Ibry, z którym pracował już wcześniej w Interze. Resztę stawki uzupełni uzdolniona młodzież z Rashfordem na czele. Te wiadomości ciekawie konfrontują się z tym, co pisze ESPN. Według informacji z tego źródła nowy trener „Diabłów” monitoruje sytuację Antoine Griezmanna i Kevina Gameiro (przypomnijmy, że Griezmann NIE GRA 😀 w klubie z Grzegorzem Krychowiakiem, którego United również mają na celowniku; po prostu warto o tym wspomnieć). Trochę tłoczno od tych napastników w Manchesterze by się zrobiło.

Takiego bólu może nie mieć Arsene Wenger, który musi ściągnąć rasowego snajpera. Francuz podobno wpadł na pomysł, że receptą na mistrzostwo będzie ściągnięcie napastnika z obecnego mistrza Anglii. Ma mu to ułatwić klauzula odejścia, którą w kontrakcie ma zawartą Jamie Vardy. Gdy Anglik podpisywał w lutym nową umowę z Leicester, poza tym, że na jej mocy miał zarabiać 80 000 funtów tygodniowo, istotnym punktem była klauzula odejścia w wysokości 20 mln funtów. „The Guardian” podaje, że Wenger bez wahania wyłoży tyle za Vardiego, pytanie tylko, czy sam Anglik jest zainteresowany zmianą barw klubowych.

Strollowany skrót Atletico Madrid vs FC Barcelona!