kapitalny-mecz-6-goli-dortmund-znow-bez-wygranej-skrot-meczu-1

Kapitalny mecz, 6 goli i Dortmund znów bez wygranej! (Skrót meczu)

To miał być przyjemny spacerek Dortmundu. Przyjechali do Ingolstadt, ostatniej drużyny w tabeli, która po 7 kolejkach miała tylko 1 punkt i serię 6 porażek z rzędu. Dodatkowo Borussia w ostatnich dwóch meczach Bundesligi zdobyła tylko jedno oczko i straciła doskonałą szansę na doścignięcie Bayernu, który również tracił punkty. Drużyna wicemistrzów Niemiec miała łatwo poradzić sobie z Ingolstadt nawet z osłabioną kontuzjami kadrą, ale rzeczywistość okazała się zdecydowanie inna.

Ingolstadt zagrało rewelacyjnie i po pierwszej połowie zasłużenie wygrywała 2:0. Dortmund nie istniał. Gdy Borussia zdobyła gola kontaktowego, gospodarze w następnej akcji podwyższyli prowadzenie. Jednak BVB w drugiej połowie rozpędziło się, zepchnęło Ingolstadt do obrony i wyrównało – choć mogło nawet wygrać. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 3:3, a ci którzy obejrzeli to spotkanie, nie mogli narzekać.

(Jeśli nie wyświetla Wam się skrót, spróbujcie wejść przez inną przeglądarkę niż Chrome)

Strollowany skrót Atletico Madrid vs FC Barcelona!