Oko na Polaka - Polski mecz dla Szczęsnego. Juventus nadal liderem

-
0
0
+

Wojciech Szczęsny po raz kolejny w tym sezonie przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu. Juventus w spotkaniu 25. kolejki Serie A pokonał na wyjeździe SPAL (2:1). Poza golkiperem "Starej Damy" - całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrali Arkadiusz Reca oraz Thiago Cionek.

Już w sobotę mecz Borussia Dortmund vs Freiburg! Ten i wiele innych meczów pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.| Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

SPAL 1:2 Juventus

Świat się zmienia, cywilizacja idzie do przodu, a Juventus niezmiennie - dokłada kolejne cegiełki do dziewiątego mistrzostwa Włoch z rzędu. Zespół prowadzony przez Maurizio Sarriego po wyrównanym spotkaniu pokonał na wyjeździe SPAL (2:1). Bramki dla przyjezdnych zdobyli Cristiano Ronaldo oraz Aaron Ramsey.

Spotkanie pomiędzy Juventusem i SPAL było szczególne dla polskich koneserów włoskiego futbolu. Od pierwszym minut na stadionie w Ferrarze zameldowali się Arkadiusz Reca oraz Thiago Cionek. Po stronie gości - całe spotkanie między słupkami mistrza Włoch rozegrał natomiast Wojciech Szczęsny. Golkiper reprezentacji Polski po raz kolejny przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu, kilkukrotnie ratując go przed stratą punktów. Polak pomimo znakomitej dyspozycji - czystego konta zachować jednak nie zdołał. Kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy - rzut karny dla gospodarzy wykorzystał Andrea Petagna - ratując honor swojego zespołu. Przyzwoite starcie w zespole pokonanych rozegrała natomiast dwójka defensorów. Całe spotkanie na ławce spędził zaś trzeci z Polaków - Bartosz Salamon.

Juventus dzięki zwycięstwu nad SPAL przedłużył panowanie we Włoszech o kolejny tydzień. Przewaga podopiecznych Maurizio Sarriego nad drugim Lazio wynosi już cztery punkty.