do_kontaktu_1
do_kontaktu_2
do_kontaktu_4

Footroll – to tylko piłka nożna!

Któregoś pięknego dnia, czytając komentarze sfrustrowanych pryszczy na stronie o Realu Madryt, postanowiłem założyć fanpage, na którym będę się z nich śmiał. Proste założenie i cała masa materiału do analizy sprawiły, że profil „Hala Dzieci” (określenie sfrustrowanych pryszczy) zaczął szybko przybierać na sile, a po opublikowaniu piosenki „Wina sędziego” na kanale YouTube subskrypcje i polubienia sypały się lawinowo.

Aczkolwiek lajki i klepanie po plecach przez innych sfrustrowanych pryszczy, tych po drugiej stronie barykady, nigdy nie były celem mojego życia, więc zacząłem trollować również ich. Szybko okazało się, że tak naprawdę za każdym klubem stoi banda sfrustrowanych pryszczy, więc zmieniłem nazwę kanału na footroll i zacząłem cisnąć po wszystkich klubach, bawiąc się podczas obserwowania reakcji.

Sfrustrowane pryszcze mnie oczywiście nienawidzą, ale na szczęście zdecydowanie więcej jest osób, dla których futbol to również zabawa, napinka, prowokacja i umiejętne podnoszenie ludziom ciśnienia. 110 tysięcy fanów na YouTube, ponad 110 tysięcy fanów na facebooku i setki tysięcy czytelników tej strony to dowód, że ludzi dobrej woli z dystansem jest więcej. Dla nich piszemy i z nimi się bawimy.

Razem ze mną jest gromadka wesołych towarzyszy, o której napiszemy tutaj już niebawem!

Strollowany skrót Atletico Madrid vs FC Barcelona!