fortunamain

Pięć bramek wartych 360 tysięcy złotych. Real Madryt rozbija Legię Warszawa, a gracz Fortuny bank

Oszałamiających 362 000 złotych wartych były dwa kupony postawione przez z Pana Janusza w punkcie stacjonarnym Fortuna Zakładów Bukmacherskich w Kraśniku. Klient przewidział łącznie 21 zdarzeń. W tym wtorkowe starcie Realu Madryt z Legią Warszawą w Lidze Mistrzów, w którym postawił na wysoką liczbę bramek w meczu.

Jak twierdzi firma bukmacherska Fortuna, która przyjęła zwycięskie zakłady, 362 388 złotych i 31 groszy to jedna z najwyższych w historii przyjmowania zakładów przez bukmachera wygrana. Łączny kurs na kuponie klienta z Kraśnika wynosił aż 2 275.06. Najwyżej „punktowanym” wydarzeniem był remis w starciu Bayeru Leverkusen z Tottenham Hotspur – 3.45. Aż 3-1 płaciła Fortuna także za remis w pojedynku CSKA Moskwa z AS Monaco, w którym Bernardo Silva bramkę na 1-1 zdobył w 87. minucie spotkania.

zwycieskie-kupony-sml

Prawdziwy rollercoaster emocjonalny musiał Pan Janusz przeżywać podczas meczu Club Brugge z FC Porto. Co prawda remis w tym meczu na kuponie nie miał najwyższej wartości, ale wyrównujący gol padł dopiero w ostatniej akcji meczu. Gdy w 93. minucie spotkania André Silva podchodził do wykonania rzutu karnego, od jego celnego uderzenia zależało czy Fortuna wypłaci klientowi za chwilę ponad 360 tysięcy złotych za postawionych raptem 109.88 zł.

Gracz postawił też na goleadę na Santiago Bernabeu. Na zwycięskich kuponach przewidywał, że w starciu Legii z Realem padną więcej niż 4,5 bramki. Wysokie zwycięstwo Realu było szeroko awizowane w mediach, a nastroje społeczne odbiły się na przewidywaniach bukmacherów. Fortuna za każdą złotówkę postawioną na Legię oferowała 50 zł, STS 47.48 zł, a natomiast Totolotek aż 100 zł.

Strollowany skrót Atletico Madrid vs FC Barcelona!