Wygraj komplet książek

Traf wynik Polaków i wygraj jeden z 3 kompletów książek!

Już dzisiaj Polska zagra swój ostatni grupowy mecz, a ich przeciwnikiem będzie Ukraina. Dla wszystkich Polaków doskonałą wiadomością jest fakt, że nie jest to mecz o honor, a dla czytelników Footrolla jest to dodatkowa okazja na wygranie jednego z 3 kompletów książek wydawnictwa RM pt. „Sztuczki i triki piłkarzy” dotyczących Kadry Narodowej, Lewandowskiego i zawodników FC Barcelony. Chcesz nauczyć się paru nowych zagrań swoich ulubieńców? Nic prostszego!

Zasady są proste – w komentarzach poniżej wpiszcie wynik meczu i zawodnika, który na pewno strzeli dzisiaj bramkę – należy podać jedno nazwisko, nie musi być to Polak (jeśli Waszym zdaniem będzie 0:0 i nikt nie strzeli, to oczywiście nie musicie wskazywać strzelca). Wygrywają pierwsze 3 osoby, które prawidłowo wskażą wynik oraz strzelca którejkolwiek bramki. W dalszej kolejności pod uwagę brane będą te osoby, które wytypują prawidłowy wynik, ale nieprawidłowego strzelca.

Każda osoba może dodać tylko jeden komentarz!

Wyniki ogłosimy jutro do godziny 18:00 w tym artykule! Będzie on wyedytowany. Wy natomiast NIE MOŻECIE edytować swoich komentarzy, co jest oczywiste. Liczą się tylko te odpowiedzi, które zostaną dodane dzisiaj do godziny 17:59. POWODZENIA!

GRATULUJEMY!

3 osoby trafiły wynik i strzelca bramki – to do nich powędrują 3 komplety książek. Czekamy na Wasze dane na fanpage’u Footroll – napiszcie do nas z konta, z którego dodawaliście posta i podajcie adres oraz informację, czy chcecie w książkach autografy. 🙂

Elżbieta Ireek Stysiał, Amelia Świątek, Igor Stroszain – GRATULACJE!

Strollowany skrót Atletico Madrid vs FC Barcelona!