7UnitedPogba

Wujek kryzys przyjechał na Old Trafford? (VIDEO)

Jose Mourinho po dzisiejszym meczu powinien rozwiesić w całym Manchesterze plakaty z napisem „poszukiwany”. Na obrazku Paul Pogba. Pytanie jeszcze w jakiej fryzurze, żeby ludziom się nie myliło, bowiem te zbyt szybko się zmieniają. No dobra, a teraz bardziej poważnie. Francuz notuje na razie brutalne zderzenie z rzeczywistością, pytanie ile winy w tym ponosi sędzia Jose Mourinho.

W dzisiejszym spotkaniu z Watford „Czerwone Diabły” zwyczajnie nie sprostały lepiej dysponowanym „Szerszeniom”. Watford było groźniejsze, a jedyne co należy przyznać ekipie Mourinho, to że ta stworzyła sobie kilka okazji. Jedną z nich zmarnował m.in. Zlatan Ibrahimović. Ale od razu należałoby wspomnieć też o zmarnowanej dwusetce Ighalo, który nieatakowany nie trafił na pustą bramkę.

W United mają kryzys? Być może jego zalążek. Trzy porażki z rzędu zawsze stawiają taką tezę, szczególnie jeśli jesteś Manchesterem United. Jednak podobnie jak w przypadku wyjazdowej porażki z Feynordem, tak i dzisiaj sędzia wyraźnie zaszkodził Manchesterowi. A więc jednak. Jose Mourinho ma się na kim zawiesić, co jednak nie do końca zmienia fakt, że jego drużyna w dalszym ciągu jest w fazie głębokiej przebudowy. Proponowałbym nie startować jeszcze ze słowem „kryzys”. Mimo wszystko za wcześnie. Ciężej jednak wybronić będącego pod formą Paula Pogbę. Dzisiaj błysnął zaskakującym strzałem w poprzeczkę. A to raczej mało, dokładając do tego „osiągnięcia” z poprzednich spotkań.

Strollowany skrót Atletico Madrid vs FC Barcelona!