Lut
06
2018
Skomentuj

„TaZ" na ławce rezerwowych Virtus.pro. „MICHU" wypożyczony

Virtus.pro w oficjalnym komunikacie podało informację o zmianach w podstawowym składzie drużyny Counter-Strike'a Global Offensive. Wiktor „TaZ" Wojtas został zastąpiony przez Michała „MICHU” Müllera, którego rosyjska organizacja wypożyczyła z Team Kinguin. 

1581 dni - tyle trwała przygoda polskiego zespołu bez zmian w drużynie. Jest to niekwestionowany rekord w ciągłości składu, w CS:GO. 21-letni największy talent na polskiej scenie CS'a został wypożyczony na okres 30 dni z Team Kinguin - organizacji, w której przebywał od czerwca 2016 roku. 

Na zmiany w Virtus.pro zanosiło się od jakiegoś czasu. Słabe wyniki, brak treningów oraz tajemnicze wpisy osób, które są znane z transferowymi informacjami na scenie „Kantera" wyłącznie podsycały temat. „MICHU" w barwach VP wystąpi na dwóch offline turniejach. StarSeries i-League Season 4 i IEM Katowice, będą świetną okazją, aby wywalczyć sobie miejsce na stałe w najlepszej polskiej drużynie. 

Młody Polak, który już występował w barwach rosyjskiej organizacji w 2015 roku wypowiedział się nt. szansy, którą niewątpliwie otrzymał:

Jest mi niezmiernie miło i bardzo się cieszę, że dostałem kolejną szansę oraz możliwość pokazania swoich umiejętności na najwyższym poziomie. Na przygotowanie się do najbliższych turniejów nie zostało już zbyt wiele czasu, więc trzeba wziąć się do roboty i ciężko pracować na wspólny sukces. Trzymajcie kciuki jak nigdy dotąd, bo z pewnością będzie to największe wyzwanie w mojej karierze

Wiktor „TaZ" Wojtas rozstaje się z podstawowym składem VP po ponad 4 latach gry dla tej samej organizacji. 31-letni legendarny już gracz również nie omieszkał  dodać kilka słów po oficjalnym komunikacie:

Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości .Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chłopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron.

Virtus.pro w nowym składzie będziemy mogli zobaczyć już od 17 lutego, kiedy to rozpocznie się StarSeries i-League Season 4 w Kijowie. 

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]