Redakcja

Jesteśmy grupą bardzo różniących się od siebie osób, ale łączy nas luźne podejście do piłki nożnej i fakt, że ten sport stanowi spory kawał naszego życia. Wszystko zaczęło się od kanału na YouTube, który obecnie bije rekordy popularności jeśli chodzi o  kanały piłkarskie w kraju. Dziś, dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu pasjonatów możemy Wam codziennie przedstawiać piłkarskie wiadomości na tym portalu. Bez osób opisanych poniżej nie byłoby to możliwe.

Maciek "DissBlaster" Krawczyk
Sprawca całego zamieszania - to on w 2013 roku założył kanał YouTube, który dziś generuje miliony wyświetleń miesięcznie. Lubi projekty, obok których nie przechodzi się obojętnie - footroll jest jednym z nich! Na portalu odpowiadam po części za wszystko, ale na szczęście mam do pomocy świetnych ludzi!

Filip Kłos
Wiele miesięcy pomagał Maćkowi w pracach "około-kanałowych". Dziś to jemu ktoś powinien pomóc w znalezieniu wolnego czasu, bo od czasu startu portalu odpowiada za publikowanie postów na fanpage'u, ogarnia footrollowego twittera, wrzuca dla Was bramki, memy i wymyśla przeróżne foosy.

Daniel Wielogórski
Założyciel i właściciel bardzo popularnego w piłkarskiej części facebooka fanpage'a "Transfery Piłkarskie". Miał własny portal, ale postanowił połączyć siły z nami stając się jednocześnie redaktorem naczelnym na footroll.pl. Dba o to, byście mieli co czytać i by było to jakościowe!

Michał Fitz i Piotr Tubacki
To oni najsprawniej przeszli proces rekrutacji na portalu. To ich teksty wyróżniały się najbardziej, miały w sobie wiedzę, odpowiednią jakość i humor. I obecnie jest to najważniejsza dwójka redaktorów prowadząca również własne pasmo felietonów na portalu. Zapamiętajcie te nazwiska, to będą Panowie Dziennikarze!

Na stronie teksty pisze obecnie kilka innych osób, które (jeśli tylko spełnią oczekiwania) wkrótce na stałe poszerzą grono redakcyjne! Jeśli chcesz być jedną z takich osób, umiesz dobrze pisać (naprawdę, bądźcie samokrytyczni), a piłkarski humor i dystans nie są Ci obce, to wyślij próbkę swoich tekstów na kontakt@footroll.pl - może i Ciebie spotka świetna przygoda będąca początkiem czegoś wielkiego?