Redakcja

Jesteśmy grupą bardzo różniących się od siebie osób, ale łączy nas luźne podejście do piłki nożnej i fakt, że ten sport stanowi spory kawał naszego życia. Wszystko zaczęło się od kanału na YouTube, który obecnie bije rekordy popularności jeśli chodzi o  kanały piłkarskie w kraju. Dziś, dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu pasjonatów możemy Wam codziennie przedstawiać piłkarskie wiadomości na tym portalu. Bez osób opisanych poniżej nie byłoby to możliwe.

Maciek "DissBlaster" Krawczyk
Sprawca całego zamieszania - to on w 2013 roku założył kanał YouTube, który dziś generuje miliony wyświetleń miesięcznie. Lubi projekty, obok których nie przechodzi się obojętnie - footroll jest jednym z nich! Na portalu odpowiadam po części za wszystko, ale na szczęście mam do pomocy świetnych ludzi!

Filip Kłos 
Wiele miesięcy pomagał Maćkowi w pracach "około-kanałowych". Dziś to jemu ktoś powinien pomóc w znalezieniu wolnego czasu, bo od czasu startu portalu odpowiada za publikowanie postów na fanpage'u, wrzuca dla Was bramki, memy i wymyśla przeróżne foosy.

Daniel Wielogórski
Założyciel i właściciel bardzo popularnego w piłkarskiej części facebooka fanpage'a "Transfery Piłkarskie". Miał własny portal, ale postanowił połączyć siły z nami stając się jednocześnie redaktorem naczelnym na footroll.pl. Dba o to, byście mieli co czytać i by było to jakościowe!

Jan Rusinek
Milanistą jest i nic co włoskie nie jest mu obce. Janek zasypuje Was codziennie informacjami o piłce nożnej we Włoszech. Ponadto lubi NBA, Formułę 1 i pizzę góralską.

Mikołaj Krzywkowski
Od małego marzył, by być piłkarzem. Dopiero po wielu latach zorientował się, że jest niepełnosprawny. Momentalnie zmienił plany i stawia pierwsze kroki w karierze dziennikarza.

Karol Sitarski
Pasjonat piłki nożnej już od 1999 roku. Moje serduszko bije dla FC Barcelony, więc większość tego, co ode mnie przeczytasz, będzie właśnie o Barcelonie. Oprócz tego, od 2008 roku mieszkam na stałe w Niemczech, co pozwala mi realizować większe projekty, jak m.in. wywiady.

Rafał Majchrzak
Fan polskiej piłki, Hetmana Rusiec i reprezentacji Polski. Bardzo lubię same dobre rzeczy, wśród których chętnie wymieniam pastę o fanatyku wędkarstwa.
Życie bez pizzy to smutne życie.

Krystian Rembieliński
Serce i dusza w białym kolorze od 2002 roku. Interesuje się głównie ligą hiszpańską, ale reszta europejskiej czołówki nie jest mu obca. Antyfan Ekstraklasy i pizzy hawajskiej. 

Piotr Tubacki
Fan piłki niemieckiej, którą zaczął oglądać, bo nic innego nie leciało w telewizji. Kibic OKS JUWe Jaroszowice, Ślązak, lubi góry i długie podania bez adresata. 

Na stronie teksty pisze obecnie kilka innych osób, które (jeśli tylko spełnią oczekiwania) wkrótce na stałe poszerzą grono redakcyjne! Jeśli chcesz być jedną z takich osób, umiesz dobrze pisać (naprawdę, bądźcie samokrytyczni), a piłkarski humor i dystans nie są Ci obce, to wyślij próbkę swoich tekstów na kontakt@footroll.pl - może i Ciebie spotka świetna przygoda będąca początkiem czegoś wielkiego?