Redakcja

Jesteśmy grupą bardzo różniących się od siebie osób, ale łączy nas luźne podejście do piłki nożnej i fakt, że ten sport stanowi spory kawał naszego życia. Wszystko zaczęło się od kanału na YouTube, który obecnie bije rekordy popularności, jeśli chodzi o kanały piłkarskie w kraju. Dziś, dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu pasjonatów, możemy Wam codziennie przedstawiać piłkarskie wiadomości na tym portalu. Bez osób opisanych poniżej nie byłoby to możliwe.

 

SKŁAD REDAKCJI:

Maciek "DissBlaster" Krawczyk
Sprawca całego zamieszania. To on w 2013 roku założył kanał na YouTube, który dziś generuje setki tysięcy wyświetleń miesięcznie. Lubi projekty, obok których nie przechodzi się obojętnie - Footroll jest jednym z nich! Na portalu odpowiada - uwaga, paradoks - po części za wszystko, ale na szczęście ma do pomocy świetnych ludzi!

Filip Kłos 
Wiele miesięcy pomagał Maćkowi w pracach "okołokanałowych". Dziś to jemu ktoś powinien pomóc w znalezieniu wolnego czasu, bo od czasu startu portalu odpowiada za publikowanie postów na fanpage'u, wrzuca dla Was bramki oraz memy.

Daniel Wielogórski
Założyciel i właściciel jednego z najpopularniejszych w piłkarskiej części Facebooka fanpage'ów o nazwie "Transfery Piłkarskie". Miał własny portal, ale postanowił połączyć siły z nami. Od samego początku jego główną rolą jest działanie na FootLoLu.

***

Rafał Majchrzak
Opiekun redakcji, kumpel ludzi. Fan polskiej piłki, rusieckiego Hetmana i reprezentacji Polski, w skomplikowanej relacji jest z Manchesterem United, a kocha Serie A. Bardzo lubi same dobre rzeczy, w tym prequele "Gwiezdnych Wojen", timeline kończy się dla niego na 9 ABY+. Życie bez pizzy to dla niego smutne życie.

***

Piotr Sidorowicz
Uczeń. Od małego wielki kibic Jagiellonii, od niedawna - również Realu Madryt. W wolnych chwilach lubi ''haratać w gałę'' lub przejechać się na rowerze.

Michał Fitz
Kibic Manchesteru United na złe i nieco lepsze, ale mimo tego - nazywa się urodzonym optymistą. Przodownik pracy. Słowa "bowiem" nadużywa niczym amerykańscy raperzy kodeiny.

 

WSPÓŁPRACOWNICY:

Piotr Tubacki
Fan piłki niemieckiej, którą zaczął oglądać, bo nic innego nie leciało w telewizji. Kibic OKS JUWe Jaroszowice, Ślązak, lubi góry i długie podania bez adresata. 

Mikołaj Krzywkowski
Od małego marzył, by być piłkarzem. Dopiero po wielu latach zorientował się, że jest niepełnosprawny. Momentalnie zmienił plany i postanowił zostać dziennikarzem.

***

Marcin Kowara
Fan ligi angielskiej oraz Chelsea. Uwielbia czytać. Zarywa noce, oglądając gale UFC oraz knując, kogo kupić w Fantasy Premier League.

Juliusz Słaboński
Wielki fan Wisły Kraków i całej Ekstraklasy. Interesuje się też Premier League, chociaż z zagranicznych klubów najbliżej mu do Barcelony. Ma obsesję na punkcie rocka, a zwłaszcza zespołu Queen. Nie lubi zimy, prasowania koszul i sera w plasterkach.

Tomasz Dwurznik
Fan Premier League, Ekstraklasy i pozostałych rozgrywek, w których możemy podziwiać naszych rodaków. Preferuje "futbol na tak", aczkolwiek odczuwa przyjemność z oglądania szachów taktycznych zakończonych wynikiem 0:0.

Wiktor Zając
Przede wszystkim kibic Realu Madryt zakochany w Mateo Kovačiciu, okazjonalnie sympatyk Lechii. Poza oglądaniem piłki lubi też w nią pograć.

Patryk Kłys
Od urodzenia kibic Realu Madryt, ale również docenia kunszt takich potęg jak AS Monaco czy... Crystal Palace. Również wielki pasjonat koszykówki, kibic Miami Heat.

Jakub Duda
Kiedyś kopał piłkę, teraz woli ją oglądać. Kibic Jagiellonii i wielbiciel Leo Messiego. Ponadto kolekcjoner koszulek oraz zapalony gracz - konkretnie lubi serię FIFA.

***

Redakcja chętnie odpowie na wszelkie Wasze wiadomości - piszcie do nas na kontakt@footroll.pl!