Redakcja

Jesteśmy grupą bardzo różniących się od siebie osób, ale łączy nas luźne podejście do piłki nożnej i fakt, że ten sport stanowi spory kawał naszego życia. Wszystko zaczęło się od kanału na YouTube, który obecnie bije rekordy popularności, jeśli chodzi o kanały piłkarskie w kraju. Dziś, dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu pasjonatów, możemy Wam codziennie przedstawiać piłkarskie wiadomości na tym portalu. Bez osób opisanych poniżej nie byłoby to możliwe.

 

Maciek "DissBlaster" Krawczyk
Sprawca całego zamieszania - to on w 2013 roku założył kanał na YouTube, który dziś generuje miliony wyświetleń miesięcznie. Lubi projekty, obok których nie przechodzi się obojętnie - Footroll jest jednym z nich! Na portalu odpowiada - uwaga, paradoks - po części za wszystko, ale na szczęście ma do pomocy świetnych ludzi!

Filip Kłos 
Wiele miesięcy pomagał Maćkowi w pracach "okołokanałowych". Dziś to jemu ktoś powinien pomóc w znalezieniu wolnego czasu, bo od czasu startu portalu odpowiada za publikowanie postów na fanpage'u, wrzuca dla Was bramki oraz memy.

Daniel Wielogórski
Założyciel i właściciel bardzo popularnego w piłkarskiej części Facebooka fanpage'a "Transfery Piłkarskie". Miał własny portal, ale postanowił połączyć siły z nami. Od samego początku jego główną rolą jest działanie na FootLoLu.

Rafał Majchrzak
Fan polskiej piłki, Hetmana Rusiec i reprezentacji Polski. Bardzo lubi same dobre rzeczy, wśród których chętnie wymienia pastę o fanatyku wędkarstwa.
Życie bez pizzy to dla niego smutne życie.

Piotr Tubacki
Fan piłki niemieckiej, którą zaczął oglądać, bo nic innego nie leciało w telewizji. Kibic OKS JUWe Jaroszowice, Ślązak, lubi góry i długie podania bez adresata. 

Michał Fitz
Kibic Manchesteru United na złe i nieco lepsze, mimo tego - urodzony optymista. Przodownik pracy, który wiecznie za coś państwa przeprasza. Słowa "bowiem" nadużywa niczym amerykańscy raperzy kodeiny.

Piotr Sidorowicz
Uczeń Technikum Handlowo-Ekonomicznego. Od małego wielki kibic Jagiellonii, od niedawna - również Realu Madryt. W wolnych chwilach lubi "haratać" w nogę lub przejechać się na rowerze.

Mikołaj Krzywkowski
Od małego marzył, by być piłkarzem. Dopiero po wielu latach zorientował się, że jest niepełnosprawny. Momentalnie zmienił plany i stawia pierwsze kroki w karierze dziennikarza.

WSPÓŁPRACOWNICY:

Marcin Kowara
Fan ligi angielskiej oraz Chelsea. Uwielbia czytać. Zarywa noce, oglądając gale UFC oraz knując, kogo kupić w Fantasy Premier League.

Marcin Szlawski
Pochodzący z okolic Wielunia absolwent technikum gastronomicznego i student filologii angielskiej. Kibic Borussii Dortmund i Realu Madryt, a oprócz reprezentacji Polski, sympatyzuje także z Francją. Gdyby dostał podanie metr przed pustą bramką, to nie trafiłby w piłkę, ale piłkę uwielbia i dlatego trafił do nas.

Juliusz Słaboński
Wielki fan Wisły Kraków i całej Ekstraklasy. Interesuje się też Premier League, chociaż z zagranicznych klubów najbliżej mu do Barcelony. Ma obsesję na punkcie rocka, a zwłaszcza zespołu Queen. Nie lubi zimy, prasowania koszul i sera w plasterkach.

***

Redakcja chętnie odpowie na wszelkie Wasze wiadomości - piszcie do nas na kontakt@footroll.pl!