Lut
07
2018
Skomentuj

„Magisk" bardzo blisko Astralis. „mixwell" odchodzi z OpTic Gaming

Najbliższe godziny zapowiadają się niesamowicie ciekawie.  Jesteśmy w trakcie „transferowego deadline day", a wiele topowych zespołów dalej pozostaje bez zawodników lub planuje zmiany. Do takich właśnie doszło w amerykańskiej organizacji  OpTic Gaming,  która podziękowała za współpracę  jednemu ze swoich graczy.

Óscar „mixwell" Cañellas w barwach OpTic występował od kwietnia 2016 roku. Były już zawodnik „Green Wall" ma zaledwie kilkanaście godzin, aby znaleźć sobie nowy zespół. Jeśli Hiszpanowi nie uda się ta sztuka, będzie musiał grać najbliższy sezon w drużynie, która nie występuje w ESL Pro League. Wszystko jest spowodowane przepisami, które jasno mówią, że okienko transferowe ESL zamyka się jeszcze dziś.

Odejście „mixwella" to nie koniec zmian w amerykańskiej organizacji. Oczywiste jest, że włodarze OpTic muszą znaleźć gracza, który wypełni lukę po odejściu 22-letniego Hiszpana, ale jest bardzo prawdopodobne, że nie tylko zawodnika rodem z Półwyspu Iberyjskiego będą musieli zastąpić. Jak możemy przeczytać na portalu „dbltap.com", bardzo blisko odejście z OpTic jest Emil "Magisk" Reif. Ten 19-letni duński talent reprezentuje barwy drużyny z Ameryki Północnej od sierpnia 2017 roku. Według wyżej wymienionego portalu „Magisk" ma zasilić szeregi jednej z najlepszych ekip świata, czyli Astralis. 

Duńska organizacja poszukuje piątego gracza, który miałby zająć wolne miejsce pozostawione przez Markusa „Kjaerbye'a" Kjærbye'a. Duńczyk kilka dni temu postanowił podpisać kontrakt z North, tym samym kończąc przygodę z Astralis, która trwała od maja 2016 roku.

Źródło: dbltap.com

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]