Lut
07
2018
Skomentuj

„Magisk" oficjalnie w Astralis!

Hit transferowy stał się faktem. Emil „Magisk" Reif zamienił amerykańską organizację OpTic Gaming na duńskie Astralis. Utalentowany 19-letni gracz wraca do Europy po półrocznym pobycie w Stanach Zjednoczonych.

Reif wykorzystał okazję, którą sprezentował mu Markus „Kjaerbye" Kjærbye. Były zawodnik m.in. Team Dignitas zaledwie kilka dni temu niespodziewanie postanowił dołączyć do North, po bardzo nieudanym Majorze w wykonaniu Astralis. 

Debiut online „Magiska" będziemy mogli zobaczyć już w najnowszym sezonie ESL Pro League. Natomiast na debiut offline musimy poczekać do 17 lutego, kiedy to Reif i pozostali członkowie Astralis wybiorą się na StarSeries i-League Season 4, które odbędzie się w Kijowie. Kolejnym turniejem offline dla Duńczyków będzie IEM Katowice. Turniej w Polsce jest planowany pod koniec obecnego miesiąca.

OpTic Gaming, czyli była już drużyna Emila straciła dwóch graczy w zaledwie dobę i obecnie w składzie posiada wyłącznie trzech zawodników. Do zamknięcia okienka transferowego pozostało kilka godzin. 

 

 

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]