Gru
28
2018
Skomentuj

Ramos z nagrodą Fair Play za rok 2018

Hiszpańska federacja pod koniec roku postanowiła uhonorować zawodników, którzy zabłysnęli w ostatnich dwunastu miesiącach. Werdykty takich plebiscytów zawsze budzą kontrowersje, jednak w kategorii Fair Play zwyciężył ten, który zasłużył jak nikt inny. Jedna z największych legend hiszpańskiej piłki, kapitan reprezentacji i najlepszej drużyny w Hiszpanii- Sergio Ramos we własnej osobie.

Sergio napisał na swoich mediach społecznościowych, że zwycięstwo w tym plebiscycie jest dla niego dumą i cieszy go, że w końcu udało mu się dołączyć do elitarnego grona nagrodzonych. Hiszpańskie media były jednogłośne, wszystkie jak jeden mąż gratulują kapitanowi i życzą, żeby w roku 2019 grał równie honorowo.  Gratulacje napływają również ze środowiska piłkarskiego, kapitanowi królewskich pogratulowali już Raul, Casillas, De Gea czy Torres. Jedynie graczy Barcelony nie było do tej pory stać na klasowe gratulacje dla zawodnika "Królewskich". 

To nagroda, która zawsze wręczana jest najbardziej honorowym piłkarzom. Nikt nie oddaje ducha braterstwa futbolu tak, jak Sergio.

-mówi Javier Tebas, przewodniczący LaLiga.

Werdykt może wydawać się mocno kontrowersyjny, jednak przy nazwisku Sergio Ramosa każdy ma zawsze coś do powiedzenia, media się na niego uwzięły, tymczasem karawana jedzie dalej i zamyka wszystkim mordy. Vamos!

Przed skomentowaniem zapoznaj się z treścią tej informacji, gdyż każdy post z kategorii „Foosy” został wymyślony lub podkoloryzowany dla celów humorystycznych, a niewłaściwie odebrany zagraża zdrowiu psychicznemu.

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]