Cze
05
2019
Skomentuj

Manchester United może mieć KOKE za jedyne 5 mln euro!

Nie ma wątpliwości, że Manchester United potrzebuje wzmocnień. "Czerwone Diabły" mają za sobą fatalny sezon i zespół po prostu należy zasilić. Pomysły na zrobienie tego są najprzeróżniejsze od stawiania na samą młodzież, która podobno jednak jest utalentowana przez kupowanie gwiazd światowego formatu po zatrudnianie wybitnych szkoleniowców. Ten ostatni może okazać się zbawienny.

Zagraniczne media grzmią dziś o tym, że swą gotowość do objęcia sterów Manchesteru zgłosił Diego Maradona. Ekscentryczna legenda futbolu według wielu ma już najlepsze lata nie tylko piłkarskie, ale również trenerskie za sobą. To jednak nieprawda, ponieważ Argentyńczyk ma genialny pomysł na to, jak znacząco wzmocnić cały skład, przy minimalnym nakładzie finansowym.

Włodarze Manchesteru mieli bowiem pomysł, by latem zasilić skład Koke, ale Maradona twierdzi, że sprowadzanie Hiszpana jest kompletnie nieopłacalne.  Diego wytłumaczył Anglikom, że koke można kupić znacznie taniej. Według doniesień wyrwał z ręki Eda Woodwarda, dyplomowanego finansisty, kalkulator i dowiódł tego na jego oczach. Hiszpański pomocnik waży około 70 kilogramów. Gram kokainy wyceniany jest obecnie na jakieś 70 euro, co Argentyńczyk miał wiedzieć "od kolegi". Wybitny w kwestiach matematycznych Maradona przemnożył jeszcze ich ilość razy 1000, by odpowiadały kilogramowi i wtedy wyszło, że koke o tej samej wadze, co Koke można kupić kilkanaście razy taniej, bo za około 5 milionów euro. Możemy więc spodziewać się, że już niedługo "Czerwone Diabły" wejdą w intensywne negocjacje z odpowiednik agentem, czyli popularnym "El Chapo". Viva Diego!

Przed skomentowaniem zapoznaj się z treścią tej informacji, gdyż każdy post z kategorii „Foosy” został wymyślony lub podkoloryzowany dla celów humorystycznych, a niewłaściwie odebrany zagraża zdrowiu psychicznemu.

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]