Wrz
14
2017
Skomentuj

OFICJALNIE! Znamy POLSKĄ ikonę w FIFA 18!

Od wielu lat polscy gracze liczą na Polską Legendę w FIFIE. Niestety od najnowszej odsłony FIFY nie będzie już legend, które zostaną zastąpione ikonami. Przez kilka miesięcy byliśmy zasypywani różnymi "przeciekami" nt. nowej ikony z Polski. Mówiło się, że kartę ikony w Ultimate Team może dostać Dudek, Boniek czy nawet Krzynówek. 

Jednak EA Sports dzisiaj odkryło karty i za pomocą filmiku na oficjalnym kanale YouTube ogłosili nową Polską ikonę, którą jest Tomasz Hajto! Tak dobrze widzicie Tomasz "truskawka na torcie" Hajto dostał jedną z najrzadszych kart w FIFA Ultimate Team. 

Co sądzicie o jego ocenie ogólnej i statystykach na karcie? Kto już nie może się doczekać, żeby przetestować tę kartę w grze?  Oczywiście karta byłego reprezentanta Polski tak jak inne ikony ma trzy różne wersje, które będą do trafienia w paczkach. 

Zobaczcie oficjalną zapowiedź od EA Sports: 

Przed skomentowaniem zapoznaj się z treścią tej informacji, gdyż każdy post z kategorii „Foosy” został wymyślony lub podkoloryzowany dla celów humorystycznych, a niewłaściwie odebrany zagraża zdrowiu psychicznemu.
Komentarze20
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
32
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]