Paź
28
2018
Skomentuj

Ramos: Barcelona niech zdechnie!

Kapitan Realu Madryt w ostrych słowach wypowiedział się przed nadchodzącym klasykiem.

Sergio Ramos po raz kolejny udowadnia, że nie potrafi trzymać języka za zębami. Jak wszyscy wiemy, 28 października, czyli dzisiaj, Barcelona na swoim stadionie podejmować będzie swojego odwiecznego rywala - Królewskich. W związku z tym wydarzeniem, futbolowa część Internetu zawsze eksploduje do granic możliwości. Kłótnie, zaczepki - to norma w wirtualnym świecie, do którego mają dostęp fani tych z białymi koszulkami, jak i tych z bordowo-granatowymi. Jednak coraz częściej jesteśmy świadkami dziwnych zachowań samych zawodników wyżej wspomnianych klubów. Hiszpański obrońca podobno krzyczał wczoraj ze swojego domu w Madrycie, dzierżąc w dłoni megafon.

Barcelona to najgorsze łachudry el mundoooo, ole, ole, oleeee! Zjedziemy my ich równoooo, ole, ole, ole! Barcelona niech zdechnieee, będzie wszystkim lepiej naaaam!

Pech chciał, że te krzyki słyszało kilka osób na ulicy. Świadkowie twierdzą, że Ramos biegał w samych bokserkach po swojej posesji, a w okolicach nosa był ubrudzony białym proszkiem, co EWIDENTNIE wskazuje na wciągnięcie oranżadki Vibovit Junior.

Atmosfera przed El Clasico staje się coraz gorętsza. Zobaczymy kto wróci z tarczą, a kto na tarczy.

Jeśli nie masz planów na  dzisiejszy Klasyk, a mieszkasz blisko Warszawy, bądź masz możliwość przyjechać, to zapraszam Cię człowieku na VI Zlot Footrolla (kliknij tu) – w grupie zawsze raźniej!

Przed skomentowaniem zapoznaj się z treścią tej informacji, gdyż każdy post z kategorii „Foosy” został wymyślony lub podkoloryzowany dla celów humorystycznych, a niewłaściwie odebrany zagraża zdrowiu psychicznemu.

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]