Grafiki
21-12-2018
BUM! Grosicki był blisko powrotu do Ekstraklasy
Skomentuj
Były prezes Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski powiedział:
"Byliśmy o krok od sprowadzenia Krzysztofa Piątka z Zagłębia Lubin. Blisko Legii był też Kamil Grosicki."
Jest to odpowiedź na pytanie "Super Expressu", które brzmiało: "Są zawodnicy, których do dziś pan żałuje, że nie trafili do Legii?"
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




.png)
.png)
![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)

.png)
.png)
.png)

.jpg)
.jpg)