Grafiki
01-02-2019
Arsenić wyznał dlaczego wybrał Jagę, a nie Legię! NIECODZIENNE SŁOWA :D
Skomentuj
Nowy obrońca Jagiellonii, Zoran Arsenić wyznał dlaczego wybrał Białystok kosztem Warszawy! Oto co powiedział:
"Pamiętam, że za każdym razem mecze z Jagiellonią były bardzo trudne. Jaga ma dobrych piłkarzy i – szczerze mówiąc – uważam ją za lepszą drużynę niż Legia. Moim zdaniem to dwie najlepsze drużyny w Polsce. Z Legią prowadziłem rozmowy, ale nie doszło do konkretów.Oferta z Jagiellonii była od samego początku. Gdy prezes i trener Jagiellonii zadzwonili do mnie, szybko uznałem, że to dla mnie bardzo dobry klub."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.



.png)
.png)
![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)

.png)
.png)
.jpg)

.jpg)
