Grafiki
31-07-2019
Zidane zabrał GŁOS w sprawie grającego w golfa Bale'a
Skomentuj
Trener Realu Madryt powiedział:
"Co sądzę o tym, że Gareth Bale w trakcie naszego meczu z Tottenhamem grał w golfa? No cóż, mówicie mi o czymś, co mam pewność, że miało miejsce. Mam nadzieję, że tam trenował. Zobaczymy się, jak wrócimy, wtedy dowiemy się, co robił pod naszą nieobecność w Madrycie. Nie zamierzam nakładać na niego za to żadnych kar. Został w Madrycie, aby trenować i mam nadzieję, że to robił."

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




![Lenny Joseph strzela gola na 1-0 z Maroko! Haiti prowadzi! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1aaahahh2.png)
.png)
.png)


.png)


![Bożydar Iwanow OPOWIADA SUCHARA z Robertem Lewandowskim w roli głównej xD [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/zzzzzzzzzzz (11).png)
![Cristiano Ronaldo STRZELA DRUGIEGO GOLA z Uzbekistanem! 3-0 [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1aaacrcrrr3.png)