Grafiki
03-08-2019
Kibice Arsenalu ŻAŁUJĄ sprzedaży Krystiana Bielika [KOMENTARZE]
Skomentuj
Fani Kanonierów w mediach społecznościowych piszą:
"Obyśmy w przyszłości nie żałowali tej sprzedaży"
"Puszczenie tego dzieciaka do innego klubu to wielki błąd. Bielik ma potencjał, dalej będzie się rozwijał. O wiele bardziej wolałbym widzieć go w obronie niż Mustafiego"
"Wstyd! Wolę go od Mavropanosa, ale co ja tam wiem..."
.png)
.png)
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




![Lenny Joseph strzela gola na 1-0 z Maroko! Haiti prowadzi! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1aaahahh2.png)
.png)
.png)


.png)


![Bożydar Iwanow OPOWIADA SUCHARA z Robertem Lewandowskim w roli głównej xD [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/zzzzzzzzzzz (11).png)
![Cristiano Ronaldo STRZELA DRUGIEGO GOLA z Uzbekistanem! 3-0 [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1aaacrcrrr3.png)