Grafiki
09-03-2020
Kądzior na temat KONTAKTU ze sztabem reprezentacji Polski
Skomentuj
Reprezentant Polski i piłkarz Dinama Zagrzeb powiedział:
"Kontakt ze sztabem? Nie. Nie dostaję też informacji, że ktoś był na meczu albo mnie obserwował. Nikt nie dzwonił. Trzeba po prostu robić swoje. Cieszę się z gry w Dinamie."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.



![Lenny Joseph strzela gola na 1-0 z Maroko! Haiti prowadzi! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1aaahahh2.png)
.png)
.png)


.png)

![Bożydar Iwanow OPOWIADA SUCHARA z Robertem Lewandowskim w roli głównej xD [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/zzzzzzzzzzz (11).png)

![Cristiano Ronaldo STRZELA DRUGIEGO GOLA z Uzbekistanem! 3-0 [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1aaacrcrrr3.png)
![HIT! Marek Papszun udziela wywiadu, a w tle Mileta Rajović... xD [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/zzzzzzzzzzzzzzzz (15).png)