Grafiki
08-09-2025
HlT W EKSTRAKLASIE! Radomiak ściąga zawodnika Manchesteru City!
Skomentuj
Josh Wilson-Esbrand ma zostać nowym piłkarzem Radomiaka! Anglik w 2023 roku wygrał Ligę Mistrzów występując wtedy w dwóch meczach Manchesteru City. 22-letni lewy obrońca obecnie jest wyceniany przez transfermarkt na 4 mln euro!
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




![Lenny Joseph strzela gola na 1-0 z Maroko! Haiti prowadzi! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1aaahahh2.png)
.png)
.png)


.png)


![Bożydar Iwanow OPOWIADA SUCHARA z Robertem Lewandowskim w roli głównej xD [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/zzzzzzzzzzz (11).png)
![Cristiano Ronaldo STRZELA DRUGIEGO GOLA z Uzbekistanem! 3-0 [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1aaacrcrrr3.png)