Grafiki
05-09-2018
Neymar WYTYPOWAŁ czołową czwórkę w Premier League
Skomentuj
Neymar:
"Kto wygra Premier League? To trudne pytanie, ale stawiam na Manchester City. Drugie będzie United, trzecie Chelsea, a czwarty Tottenham."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




.png)




.png)
.png)

![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)