Grafiki
06-09-2018
BUM! Legia OGŁOSIŁA transfer
Skomentuj
Legia ogłosiła, że podpisała kontrakt z Andre Martinsem!
Andre Martins piłkarzem Legii ⚽️💥 https://t.co/62E3hTfZS7
— Legia Warszawa (@LegiaWarszawa) 6 września 2018
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




.png)




.png)
.png)

![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)