Grafiki
08-09-2018
Błaszczykowski o rzucie karnym z Włochami
Skomentuj
Później Kuba Błaszczykowski dla łączynaspiłka.pl powiedział:
– To sędzia podejmuje decyzje i jego zdanie jest najważniejsze. Szanuję to. Trudno mi ocenić, bo brałem w tym udział. Jestem w tym przypadku nieobiektywny.
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




.png)




.png)
.png)

![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)