Grafiki
10-09-2018
Kolejny ABSURDALNY pomysł! Finał LM może odbyć się w Nowym Jorku!
Skomentuj
Jaume Roures, właściciel koncernu telewizyjnego Mediapro zdradził w "Catalunya Rádio", że UEFA prowadzi zaawansowane rozmowy ws. zorganizowania finału Ligi Mistrzów 2021 w Nowym Jorku! W Stanach Zjednoczonych miałby zostać rozegrany również Superpuchar Europy, w którym zmierzą się zwycięzcy poprzedniej edycji LM i LE.
To się powoli dzieje...
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.




.png)




.png)
.png)

![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)