Grafiki
14-10-2018
Grosicki NARZEKA na swoje zarobki
Skomentuj
Piłkarz Hull City powiedział:
"Po spadku do Championship zarabiam o 40% mniej. Dla dziennikarzy zarabiam najwięcej, ale czy ja jestem z tego zadowolony? No oczywiście nie do końca, bo po degradacji straciłem naprawdę duże pieniądze."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.



.png)




.png)
.png)
![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)

.png)
.png)