Grafiki
15-10-2018
BONIEK: ''Na ten moment nie widzę ich w kadrze za 2 lata''
Skomentuj
Prezes PZPN, Zbigniew Boniek po meczu z Włochami powiedział:
"Na ten moment nie widzę Grosickiego i Błaszczykowskiego w kadrze za dwa lata. Oczywiście, jeśli będą grać i będą w formie to tak, ale musimy szukać alternatyw."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.



.png)




.png)
.png)
![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)

.png)
.png)