Grafiki
15-10-2018
MOCNE! ''Jestem przyszłością polskiej kadry''
Skomentuj
Młodzieżowy Reprezentant Polski, Krystian Bielik powiedział:
"Jestem pewny, że będę grał w pierwszej reprezentacji, więc tak - czuję się przyszłością polskiej piłki. Jestem młody i wciąż robię postępy. Wcześnie zacząłem grać w ekstraklasie, wcześnie wyjechałem do Arsenalu, wszystko idzie w dobrą stronę. Muszę złapać wysoką formę."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.



.png)




.png)
.png)
![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)

.png)
.png)