Grafiki
16-11-2018
Lato ostro: ''Jego nie powinno być w kadrze''
Skomentuj
Były prezes PZPN powiedział:
"On [Jakub Błaszczykowski] w ogóle nie gra w klubie. Był z kadrą na dużych turniejach, ale to nie jest powód, żeby teraz na niego stawiać. Gdyby w reprezentacji regułą było granie za zasługi, to oglądalibyśmy tam 45-latków. Za moich czasów nie było mowy, żeby w kadrze występował ktoś wyłącznie za dokonania. Sprawa była prosta: byłeś w formie - grałeś, a jeśli nie, to cię nie było."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.





.png)
.png)

![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)
.png)

.png)
.jpg)