Grafiki
17-11-2018
Kadrowicz U21 pewny siebie: ''Wiem, że będę w pierwszej reprezentacji''
Skomentuj
Obrońca reprezentacji Polski U21, Krystian Bielik powiedział:
"Wiem, że przyjdzie mój czas. Wiem, że będę w pierwszej reprezentacji, tylko muszę być zdrowy i co tydzień grać po dziewięćdziesiąt minut. Mam nadzieję, że prędzej czy później trener mnie powoła."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.





.png)
.png)

![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)
.png)

.png)
.jpg)