Grafiki
20-11-2018
Brzęczek odniósł się do Tweeta Michała Pola... :D
Skomentuj
Michał Pol już zdążył odpowiedzieć:
Dziękuję za pozdrowienia w Polsacie, Selekcjonerze :) Tweet był żartem, stąd emotka, ale cieszę się jeśli zmotywował zawodników do gry z taką determinacją jak U21 https://t.co/D3qbdZBzKj
— Michał Pol (@Polsport) 20 listopada 2018
A tutaj krótkie VIDEO z wypowiedzią Jerzego Brzęczka:
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.






.png)
.png)

![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)
.png)

.png)
.jpg)