Grafiki
22-11-2018
''Lewandowski? Nie. Dla mnie to on jest najlepszy w Bundeslidze''
Skomentuj
Pomocnik Borussii Mönchengladbach, Thorgan Hazard powiedział:
"Lewandowski jest z pewnością jednym z najlepszych w lidze. Ale ja jednak zdecydowanie wybrałbym Francka Ribery'ego. Dla mnie on jest nadal najlepszy."
Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.





.png)
.png)

![Dembele STRZELA HATTRICKA w meczu z Norwegią! [VIDEO]](https://img.footroll.pl/files/NOWE/__post2_big/h1adededeedmn.png)
.png)
.png)

.png)
.jpg)