ECHA MECZU rywali LEGII: najpierw padaka, potem Daka

-
0
0
+

Dziś miał miejsce bardzo istotny dla Legii mecz. Spartak mierzył się u siebie z Leicester. Dla warszawiaków najlepszy byłby w tym meczu remis. Czy w takim razie wszystko znowu ułożyło się pod stołeczny klub? Czy faworyci z Leicester znów dali się ograć zespołowi ze wschodu? Czy po tym meczu wyleciał Czesław Michniewicz? No co, z prezesem Mioduskim wszystko jest możliwe...

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Początek meczu wskazywał na to, że "Lisy" znów będą miały ciężko. Już w 11 minucie straciły bramkę, która była dla nich fatalnym prognostykiem. Podopiecznym Brendana Rodgersa bardzo trudno odrabia się straty. Tym bardziej w formie, do której nie przyzwyczaili swoich fanów

Mało tego, później Leicester szło jeszcze gorzej. Podopieczni Brendana Rodgersa znowu zachowali się bardzo niechlujnie, a Rosjanie po raz kolejny to wykorzystali. Tym razem ich katem był wybitny w ostatnich miesiącach syn Henrika Larssona, Jordan.

Na szczęście dla "Lisów" chwilę później nastąpiło ich przebudzenie. Jeszcze przed przerwą Kelechi Iheanacho wrzucił piłkę do Patsona Daki, który dał gościom gola kontaktowego.

Tuż po przerwie ten sam duet dał "Lisom" remis. Nie obyło się jednak bez kontrowersji, bo sędzia długo sprawdzał przy pomocy VARu, czy aby nie było spalonego. Ostatecznie jednak uznał, że akcja została rozegrana przepisowo. Jak widać, nie wszystkim ona zaimponowała.

Chwilę później to już nawet Kolo Toure musiał być pod wrażeniem, bo zaledwie w 54 minucie Daka skompletował swojego hattricka. Spartak na własnej skórze przekonał się, że słowa Czesława Michniewicza o tym, że "2:0 to najbardziej niebezpieczny wynik" są po prostu prawdą.

A na tym Daka nie poprzestał. Zambijczyk strzelił jeszcze 4 bramkę, która sprawiła, że kibice "Lisów" zaczęli go wychwalać pod niebiosa. Cóż, za ten mecz należą mu się faktycznie wszelkie pochwały.

Festiwal bramek na tym się nie skończył. Spartak nawiązał jeszcze kontakt z gośćmi za sprawą gola Soboleva. Na nic się to jednak zdało i zespół z Moskwy musiał się obejść smakiem jakichkolwiek punktów. Za to bardzo dobrze posmakował umiejętności Daki. Z pewnością były dla niego gorzkie.