![PSG nie odpuszcza. Oto cel mistrza Francji na lato!](https://img.footroll.pl/files/000ZDJECIA/__post2_big/PSG (2).jpg)
PSG nie odpuszcza. Oto cel mistrza Francji na lato!
Pod koniec stycznia szeregi Paris Saint-Germain zasilił Chwicza Kwaracchelia. Wszystko wskazuje na to, że plany mistrza Anglii wykraczają poza reprezentanta Gruzji. Gigant myśli o kolejnym graczu.
MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Tuż przed zamknięciem zimowego okna transferowego do skutku doszły głośne przenosiny z udziałem Marcusa Rashforda. Angielski atakujący opuścił Manchester United i na zasadzie wypożyczenia trafił do Aston Villi. Tegoroczny uczestnik Ligi Mistrzów zapewnił sobie też opcję wykupu, która może zostać aktywowana po zakończeniu sezonu. O wszystkim zadecyduje forma gracza w najbliższych miesiącach.
Wiele wskazuje na to, że zainteresowanych usługami Rashforda będzie znacznie więcej. Jak przekazał serwis GiveMeSport, reprezentant Anglii nadal znajduje się pod obserwacją Paris Saint-Germain. Po raz pierwszy temat przenosin 27-latka na Parc des Princes pojawił się jeszcze w 2024 roku, gdy był on wymieniany wśród kandydatów do zastąpienia Kyliana Mbappe. Mimo starań obie strony nie doszły jednak do porozumienia i Rashford nie trafił do Francji. Mistrz kraju nie porzuca jednak tego pomysłu.
Zaraz po zakończeniu sezonu władze PSG chcą wrócić do tematu Anglika i raz jeszcze podjąć próbę jego pozyskania. Klub ze stolicy chce, aby 27-latek występował u boku Chwiczy Kwaracchelii, a także będącego w fenomenalnej formie sportowej Ousmane Dembele.