Komplikuje się transfer do PSG. Francuzi mają inną opcję!
Podczas letniego okienka szeregi Paris Saint-Germain miał zasilić Yan Diomande. Wiele wskazuje jednak na to, że ruch ten nie dojdzie ostatecznie do skutku. Francuzi wycofują się z tego transferu.
Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!
MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Paris Saint-Germain sięgnęło po drugi triumf w Lidze Mistrzów z rzędu, lecz mimo to zamierza wejść aktywniej na rynek. Po sprzedaży Goncalo Ramosa do Milanu, głównym celem stało się wzmocnienie linii ataku. Do tej pory na szczycie listy życzeń znajdował się Yan Diomande, ogromny talent Lipska.
Iworyjski skrzydłowy rozegrał w minionym sezonie 33 spotkania, zdobył w nich 12 bramek i dołożył dziewięć asyst. Bardzo dobre występy 19-latka sprawiły, że trafił pod obserwację kilku gigantów, w tym Liverpoolu czy Paris Saint-Germain. Francuzi zamierzali za niego zapłacić nawet 100 mln euro.
Z informacji podanej przez RMC Sport wynika, że temat przenosin Diomande na Parc des Princes jest coraz mniej realny. PSG nie może dogadać się z Lipskiem, co ma doprowadzić do ruszenia po innego piłkarza. Francuski klub niezmiennie obserwuje Juniora Kroupiego, który występuje w Bournemouth.