Wrz
18
2019
Skomentuj

Chcą Goetzego za granicą

Może nie możemy powiedzieć jeszcze, że Mario Goetze się już skończył, ale Niemiec daje nam coraz większe powody, by tak sądzić. Niemiec nie do końca był w stanie odrodzić się po słabszym okresie w Bayernie i męczących go kontuzjach. Wydawało się, że z tego powodu pozostanie już w Borussii i tam jego kariera będzie dogorywała. Jak się jednak okazuje, wcale nie musi tak być, ponieważ są kluby i to zagraniczne, które chętnie zajmą się jego odrestaurowaniem.

Jak podaje "Calciomercato", jednym z takich zespołów ma być AC Milan. Włosi będą chcieli wykorzystać fakt, że kontrakt Niemca wygasa w czerwcu przyszłego roku, a Borussia jeszcze nie kwapiła się, by go przedłużyć. Tym sposobem już w zimie można się dogadać, by pomocnik latem zasilił "Rossonerich" na zasadzie wolnego transferu. To byłaby najlepsza opcja, bo Milan nie włożyłby w tą inwestycję żadnych pieniędzy. Dzięki temu też Goetze odczuwałby mniejszą, minimalną wręcz presję, bo w końcu nikt nic na nim nie straci.

Jedynie w takiej formie to odrodzenie jego kariery może wypalić. Goetze nigdy nie był typem zawodnika, który świetnie radził sobie z presją, więc gdyby ta na nim ciążyła również w Mediolanie, pewnie by jej nie udźwignął. Gdy jej nie będzie, Niemiec będzie miał szanse na swobodne rozwinięcie skrzydeł i powrót do formy. Przynajmniej jakiekolwiek, bo i tak nie daję mu dużych.

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]