Mar
13
2020
Skomentuj

OFICJALNIE: Ekstraklasa wstrzymana! (akt.)

Mieli grać, mieli wsiadać do autokarów, mieli gonić Legię Warszawa i uciekać od ŁKS-u i Korony Kielce. Ale tego nie zrobią. Ekstraklasa została wstrzymana! Tyczy się to także I oraz II ligi.


Pełnoletni widzowie kanału Footroll mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹCIE TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.| Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 


Najpierw pojawiła się informacja PZPN-u o przełożeniu najbliższej kolejki w I i II lidze, która to podlega bezpośrednio pod Zbyszka i przyjaciół. Ich oświadczenie było trochę zabawne, ponieważ najpierw 2/3 treści było tłumaczeniem się, umywaniem rąk i zwalaniem wszystkiego na kluby, a dopiero potem był fragment o odwołaniu. Ale nieważne - zrobili to. Ekstraklasa jest jednak zarządzana przez samą siebie, więc na jej komunikat musieliśmy poczekać parę minut dłużej. Też się pojawił. Też nie grają. Też z powodu sami-wiecie-czego.

Nowe terminy mają być ustalone w przyszłym tygodniu, jak UEFA dokładniej rozkmini temat, zapewne też ustali, co zrobić z EURO 2020. Ekstraklasa poinformowała oficjalnie, że nie planuje wznowienia rozgrywek aż do końca marca, co jest zgodne z ogólnoeuropejskim trendem. Więcej na ten temat zapewne powiedzieć się nie da, więc oddam głos prezesowi ekstraklasy, Marcinowi Animuckiemu.

W ciągu ostatniej doby przeprowadziliśmy szereg konsultacji ze Związkiem oraz z innymi ligami, które również podjęły decyzje o przełożeniu meczów. Zasięgnęliśmy także opinii organów administracji państwowej oraz władz sanitarnych. Prawdopodobną datę wznowienia rozgrywek ustalimy w zależności od aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem [COVID-19] lub decyzji UEFA, dotyczących zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych. W najbliższy wtorek odbędą się konsultacje UEFA z federacjami oraz ECA i European Leagues, które mogą mieć wpływ na tegoroczny kalendarz lub plany rozgrywek UEFA na kolejny sezon. W zależności od ustaleń będziemy działać na bieżąco w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i klubami

AKTUALIZACJA (13 marca, 15:40)
Zostały również wstrzymane rozgrywki Pucharu Polski. Nadchodzące spotkania zostały oficjalnie odwołane.

 

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]