Mar
29
2019
Skomentuj

Kolejny pomocnik łączony z Realem

Nie wiem, w jaki sposób to działa, ale osoba Zinedine'a Zidana generuje mnóstwo plotek. I kiedy mówię, że mnóstwo, to mam na myśli naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo plotek. Od kiedy łysy objął Real Madryt ponownie, media proponują im w zasadzie każdego przyzwoitego zawodnika na te pozycje, które na pewno chce wzmocnić Francuz. Mamy więc prawdziwy wysyp skrzydłowych i środkowych pomocników, ale akurat ten wpis będzie o jednym z tych drugich. Kto tym razem miałby zasilić środek pola "Królewskich"? I czy zasilić to dobre słowo?

Mowa bowiem o Adrienie Rabiot, którego do Realu Madryt przymierza hiszpański "AS". Pewnym jest przecież, że Francuz opuści latem szeregi swojego obecnego zespołu. W Paryżu już nikt go nie chce, karzą go za głupoty i dawno już odsunęli od pierwszego zespołu. Matka piłkarza mówi otwarcie, że jej syn jest tam więźniem. Całe szczęście, procedura jego ucieczki ze stolicy Francji będzie prosta, bo wygasa mu kontrakt, więc potencjalni pracodawcy muszą tylko zaoferować mu satysfakcjonującą umowę. Rabiot może mieć jednak dosyć pokaźne życzenia, ponieważ prasa łączy go praktycznie z każdym dużym klubem. Jakiś czas temu był niemal pewien transferu do Barcelony, ale z uwagi na potwierdzoną już transakcję z udziałem Frenkiego de Jonga, nic z tego nie będzie. Poważnym kandydatem jest też Tottenham, który desperacko potrzebuje środkowego pomocnika, ale według "ASa" właśnie, to "Królewscy" mają mieć większe szansę na pozyskanie go.

Nie wiem tylko po co. Jeśli już Zidane chce robić przemeblowanie w środku pola, musi użyć do tego klasowego środkowego pomocnika, a Rabiota nie można do takich zaliczyć. Na treningach na pewno nie byłby w stanie udowodnić, że jest lepszy od Casemiro czy Kroosa, więc pewnie tylko grzałby ławę i narzekał, bo akurat w tym jest wybitnie dobry. Kibice Realu również podzielają moje zdanie i zgodnie uważają, że Francuz jest im tam kompletnie niepotrzebny i mają nadzieję, że ta informacja pozostanie w sferze bajek, gdzieś obok opowieści fanó Liverpoolu o mistrzostwie Anglii.

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]