-
0
0
+

Real Madryt w ostatnim ligowym meczu przed Klasykiem pokazał się z najgorszej możliwej strony isensacyjnie przegrał z Cádizem. Piłkarze Zizou wyglądali jakby dalej byli na przerwie reprezentacyjnej.

Wielkie El Clásico już za tydzień! To i wszystkie spotkania pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Real Madryt: Courtois; Nacho, Varane, Ramos (46’ Militão), Marcelo; Kroos (78’ Jović), Modrić (46’ Casemiro; Vázquez (46’ Asensio), Isco (46’ Valverde),  Vinícius; Benzema

Cádiz: Ledesma; Akapo, Juan Cala, Fali, Espino; Álex (86’ Fernández), José Mari (76’ Garrido), Jønsson (86’ Izquierdo), Salvi; Negredo (81’ Álvaro), Choco Lozano (46’ Malbasic)

Przed meczem każdy spodziewał się, że Real Madryt spokojnie wygra ten mecz. W końcu Cádiz jest beniaminkiem, a “Królewscy” mistrzem Hiszpanii. Tak samo musieli też myśleć podopieczni Zizou, którzy wychodząc na to spotkanie myśleli już raczej o tym jak będą świętować trzy punkty, a nie o tym jak je zdobędą. Obrona “Los Blancos” wyglądała fatalnie i notorycznie dawała prezenty rywalom. Przez piętnaście minut pomimo tego, że bardzo się starali, piłkarze Realu nie zdołali stracić branki. Dopiero po szesnastu minutach gry po zgraniu głową przez Negredo Lozano pokonał Courtois.

W pierwszej połowie sensacyjnie lepiej wyglądało Cádiz. Real Madryt wyszedł na mecz ze znacznym opóźnieniem. Zanim gospodarze dojechali na mecz było już 0:1. Pierwsze 45 minut w ich wykonaniu kazało sądzić, że zmiany pojawią się bardzo szybko i tak też było. Zidane po przerwie zmienił aż czterech piłkarzy.

Jednobramkowe prowadzenie gości dawało nadzieję na to, że gra Realu w drugiej połowie będzie zupełnie inna niż w pierwszej. Cztery zmiany, na które zdecydował się Zizou za to niemal dawały gwarancje na to, że teraz będzie lepiej, bo gorzej już być zwyczajnie nie mogło. “Królewskim” udało się nieco uspokoić grę, ale zmiana w grze nie była na tyle duża by Real zdobył dostateczną przewagę nad Cádizem.

W osiemdziesiątej minucie Jović umieścił piłkę w siatce gości. Jednak bramka została nieuznana, ponieważ dogrywał mu Benzema, który dostał piłkę będąc na spalonym. Sędzia nie miał wyboru i musiał anulować bramkę wyrównującą.

Pomimo tego, że Real w drugiej połowie wyglądał lepiej niż w pierwszej nie zdołał zdobyć nawet punktu. Była to pierwsza ligowa porażka Realu w tym sezonie. Jednak nie to, że, a w jakim stylu Real stracił te punkty może najbardziej przerażać kibiców “Królewskich” przed El Clásico, które będzie już za tydzień.