
FC Barcelona chce wymiany z Atletico Madryt. Zapowiada się głośny ruch w LaLiga!
Zbliżające się okno transferowe niemal na pewno poskutkuje zmianami w szatni Barcelony. Według informacji podanych przez hiszpańskie media, kataloński klub ma opuścić Ferran Torres. Jak twierdzą kolejne źródła, reprezentant Belgii jest przymierzany do wzmocnienia Atletico Madryt.
Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!
MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Wiele wskazuje na to, że huczne zapowiedzi na temat transferów planowanych przez Barcelonę staną się faktem w trakcie nadchodzącego okna. Od kilku tygodni z Dumą Katalonii łączeni są Ilkay Gundogan, Inigo Martinez oraz Leo Messi. Szczególnie skomplikowany wydaje się transfer mistrza świata. Według doniesień przekazywanych przez hiszpańskie media, gwiazdor Paris Saint-Germain będzie musiał zejść ze swoich oczekiwań względem zarobków. Pensja 35-latka w Barcelonie ma wynieść około 14 mln euro.
Aby transfer reprezentanta Argentyny na Camp Nou stał się faktem, szeregi lidera LaLiga musi opuścić kilku graczy. Jak donoszą zagraniczne media, wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu dostali między innymi Ferran Torres oraz Ansu Fati. Były piłkarz Manchesteru City miałby zostać włączony w jedną z wymian – twierdzi dziennikarz, Achraf Ben Ayad.
Reprezentant Hiszpanii ma być częścią transakcji pomiędzy Barceloną i Atletico Madryt. Od dłuższego czasu na radarze lidera Dumy Katalonii znajduje się Yannick Carrasco. Doświadczony piłkarz był łączony z transferem na Camp Nou już zimą, lecz wówczas do transferu nie doszło. Ten miałby dojść do skutku latem, kiedy to szatnia wielokrotnego mistrza Hiszpanii przejdzie gruntowne zmiany.
🔴 Barcelona chce dokonać wymiany z Atlético: Ferran Torres za Carrasco. [@Benayadachraf] (1️⃣)
— BarcaInfo (@_BarcaInfo) April 25, 2023