MILIK wrócił do gry. Co jeszcze działo się w meczach rozgrywanych o 21:00?

-
0
0
+

Po pełnym emocji meczu Legii i kilku innych rozpoczętych o 18:45, przyszła pora na drugą serię zmagań 2. kolejki Ligi Europy. Czy były jakieś zaskoczenia? Kto może pochwalić się kompletem punktów? Dla każdego z nas najważniejszą informacją był jednak powrót Arkadiusza Milika do gry. Zapraszamy do przejrzenia tego, co działo się w meczach rozegranych o 21:00.

Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

Kilka ekip po pierwszej kolejce mogło się pochwalić trzema punktami, w tej grupie było m.in. Galatasaray, Crvena Zvezda, Bayer Leverkusen, Betis, West Ham i belgijski Genk. Po pierwszych połowach drugiej kolejki najbliżej kompletu oczek z wyżej wymienionych były zaledwie dwa zespoły. Mowa o niemieckim Bayerze Leverkusen i West-Hamie z Łukaszem Fabiańskim na ławce rezerwowych. Najpewniej ze swoim rywalem poradzili sobie piłkarze Gerardo Seoane, ogrywając szkocki Celtic na ich obiekcie 0:4. Jednego z goli dla "Aptekarzy" zdobył zaledwie 18-letni Florian Wirtz, który tym sposobem przedłużył swoją serie strzelecką do pięciu spotkań.

"Młoty" ostatecznie zdołały dowieźć zgarnąć trzy punkty. Jednobramkowe prowadzenie ekipy z Londynu utrzymywało się praktycznie do samego końca rywalizacji na Olympic Stadium, jednakże w samej końcówce na na 2:0 bramkę strzelił Mohamed Said Benrahma.  Przez dłuższy czas  tablica wyników na obiekcie w Budapeszcie wskazywała remis 1:1, gdzie węgierski Ferencvaros mierzył się z hiszpańskim Betisem. Ostatecznie zwycięsko z tego starcia wyszli goście, kiedy najpierw wyszli na prowadzenie po trafieniu samobójczym, a w 95. minucie ostateczny wynik ustalił Cristian Tello. Komplet oczek zanotowała również serbska Crvena Zvezda, która wygrała 1:0 z bułgarskim Łudogorcem.

Na osiem rozegranych pojedynków o 21:00, najdłużej trwał mecz w Marsylii, gdzie kibice Galatasaray zaczęli robić dymy. Oczywiście spotkanie trzeba było na jakiś czas przerwać, co też prowadzący zawody Paweł Raczkowski uczynił. Kiedy inni już na dobre weszli w drugą odsłonę, na Stade Velodrome nadal trwała przerwa. Czy polski arbiter może zaliczyć swój występ na plus? Taką opinie bez cienia wątpliwości wydadzą piłkarze Olympique Marsylii, którym nasz rodak pomógł w zablokowaniu jednej dogodnej sytuacji Galatasaray, stając linii strzału jednego z graczy gości przed polem karnym. Po kilkumiesięcznej kontuzji w końcu do dyspozycji Jorge Sampaoliego był Arkadiusz Milik. Były napastnik m.in. Napoli pojawił się na murawie Stade Velodrome w 60. minucie, przywitany przez swoich fanów głośnymi owacjami. Niestety, na obiekcie francuskiej drużyny nie padła ani jedna bramka.

WYNIKI WSZYSTKICH MECZÓW LIGI EUROPY ROZGRYWANYCH O 21:00

Braga 3:1 Midtjylland
Celtic 0:4 Bayer Leverkusen
Ferencvaros 1:3 Betis
Genk 0:3 Dynamo Zagrzeb
Lazio 2:0 Lokomotiw Moskwa
Łudogorec 0:1 Crvena Zvezda
Olympique Marsylia 0:0 Galatasaray