-
0
0
+

Niecały tydzień temu mogliśmy oglądać bardzo niesprawiedliwy mecz. No bo jak to jest, że grasz bardzo dobry mecz, dominujesz przez większość czasu na boisku a i tak schodzisz z boiska z trzema golami w plecach, mając szczęście że nie nawet z pięcioma. Ale tak to jest, jak masz naprzeciw sobie człowieka, którego opisano już każdymi przymiotnikami, który pluje ci w twarz strzelając gola- marzenie. Kto kogo opluł tym razem? Zapraszam.

Składy

Liverpool: Alisson - Robertson, van Dijk, Matip, Alexander-Arnold - Milner, Fabinho, Henderson - Origi, Mane, Shaquiri

FC Barcelona: ter Stegen - Alba, Lenglet, Pique, Roberto - Coutinho, Busquets, Rakitić, Vidal - Suarez, Messi

Przed meczem mieliśmy dosłownie TONĘ dyskusji na temat tego, jak zawodnicy Jürgena Kloppa powinni zacząć to spotkanie. Nie dawaliśmy w sumie zbyt wielu szans The Reds na jakąkolwiek sensację. A jednak już po 7 minutach mieliśmy 1:0 dla Liverpoolu proszę państwa. A autorem tego trafienia był nie kto inny jak Origi, który przytomnie dobił wcześniej obroniony strzał ter Stegena. Kibicom Barcelony kawa już nie potrzebna a remontada powoli zaczyna powiewać na wietrze.

Co na to twitterowicze?

Mniej więcej 10 minut po bramce, Barcelona zaczęła w końcu grać swoje i raz po raz meldowała się pod polem karnym Alissona. Podczas gdy tak naprawde wszystkie oczy zwrócone były na czary Messiego, który nie mógł jednak nic skutecznego wyczarować, najbardziej aktywnym graczem w Barcelonie był Arturo Vidal. Ale czy to powód do zadowolenia?

A moim zdaniem to właśnie jest powód do zadowolenia, że można na kimś takim jak on, polegać nawet w takich meczach o wysoką stawkę. Na koniec sędzia doliczył dodatkowe 4 minuty i uff...każdemu się przydała ta przerwa. Nawet kibicom.

Druga połowa to już w ogóle jakiś totalny kosmos i coś nieprawdopodobnego. Liverpool potrzebował 10 minut po gwizdku, by wyrównać wynik dwumeczu. Autorem obu bramek był Georginio Wijnaldum i to właśnie ten niepozorny pan zabrał całe powietrze z płuc Barcelony.

Drugą bramkę wkleję jak znajdę

Czy ja tu muszę jeszcze coś dodawać? Potrzebny tu jestem? Aha, jeszcze 4:0 wam wkleję, żeby było ciekawie.

Ponieważ jestem kibicem Barcelony, w tym momencie oszczędze sobie nieco bólu i jako, że to mój tekst, kończę go z niewyobrażalnym bólem dolnych czterech liter. Liverpool pokazał wielką klasę i wolę walki. A ja, jako że jestem kibicem który ma szacunek do rywala, życzę Liverpoolowi wszystkiego najlepszego w finale. Brawo chłopaki.