Wrz
19
2019
Skomentuj

Wiemy, gdzie odbędą się trzy najbliższe finały Ligi Mistrzów

Tegoroczny finał Ligi Mistrzów odbędzie się w Stambule. Tym samym Stambule, w którym Jerzy Dudek sięgał po to trofeum. Naturalne jest więc, że póki co wszyscy żyjemy tym wydarzeniem i w podekscytowaniu go oczekujemy. UEFA nie ma jednak za bardzo czasu na podniecanie się tym wydarzeniem, ponieważ już musi organizować następne. To w końcu nie taka prosta logistycznie sprawa, dlatego trzeba mieć ja dogadaną z wyprzedzeniem. Właśnie dlatego już wytypowała trzy stadiony, na których odbędą się kolejne finały.

Na razie wiemy to z nieoficjalnego źródła, choć Sky Sports jest na tyle rzetelne, że możemy im ufać, tym bardziej, że podane informacje pokrywają się z wcześniejszymi plotkami. Według nich najbliższy finał zostanie rozegrany w Sankt Petersburgu, kolejny w Monachium, a ten za prawie cztery lata w Londynie, na Wembley.

To dobre wybory. Wcześniej nie przypuszczaliśmy, że w przypadku takiej decyzji można coś spieprzyć, ale od kiedy finał Ligi Europy rozegrano na pustawym stadionie w Baku, wiemy, że da się to schrzanić. W przypadku Ligi Mistrzów nie będzie to jednak miało miejsca. Ogłoszone zostaną trzy nowoczesne i wielkie stadiony w zakochanych w futbolu miastach. Najmniejszy z nich, ten w Sankt Petersburgu, mieści niecałe 70 tysięcy widzów. Ta arena jest też miła odmianą do innych, oklepanych stadionów, do których Alianz Arena i Wembley z pewnością należą. Ostatnie finały rozgrywano na nich odpowiednio 7 i 6 lat temu. Niektórzy już nawet przewidują, jak te spotkania będą wyglądały.

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]