-
0
0
+

Damian Kądzior ponownie został bohaterem swojego zespołu. Reprezentant Polski w starciu z Istrą 1961 zdobył gola, do którego dołożył asystę - zapewniając swojej drużynie  zwycięstwo (2:1). Dinamo Zagrzeb dzięki trzem punktom zdobytym na wyjeździe umocniło się na pozycji lidera chorwackiej ekstraklasy.

Istra 1961 1:2 Dinamo Zagrzeb

Karty przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy zostały odkryte. Na stadionach w Bilbao oraz Dublinie reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka zmierzy się z Hiszpanami, Szwedami oraz drużyną, które przemknie przez wiosenne baraże. Skala trudności postawiona przed Polakami jest ogromna, lecz stale rosnąca forma naszych kadrowiczów może uspokajać, gdyż ci radzą sobie znakomicie.

Damian Kądzior na dobre zadomowił się w stolicy Chorwacji, stając się kluczowym graczem miejscowego Dinama. Reprezentant Polski po spotkaniu w ramach Ligi Mistrzów, który obejrzał z ławki - dziś wyszedł w podstawowym składzie na ligowe starcie z Istrą 1961 w ramach 16. kolejki chorwackiej ekstraklasy. Polak na stadionie w Puli spędził pełne 90 minut - w tym czasie dwukrotnie przyczyniając się do zwycięstwa swojego zespołu. 27-latek do siatki rywali trafił jeszcze przed przerwą, bezbłędnie wykorzystując dogranie Mislava Orsicia. Dla urodzonego w Białymstoku skrzydłowego było to już piąte ligowe trafienie w tym sezonie oraz ósme odnotowane we wszystkich rozgrywkach.

Bramka zdobyta w pierwszej odsłonie nie była jednak ostatnim akcentem z udziałem Kądziora. Polak w 49. minucie meczu dopisał do swojego konta również asystę, a Dinamo wygrało to spotkanie 2:1, umacniając się na pozycji lidera w tabeli chorwackiej ekstraklasy.

Z taką kadrą dobry wynik będzie gwarantowany? Sprawdźcie co przygotował dla Was sponsor kanału na zbliżające się EURO 2020!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.