-
0
0
+

Jest sobie wtorek. Krzysztof Piątek strzela pierwszego gola w Schalke, Werder eliminuje BVB z Pucharu Niemiec, PSG ogrywa Nantes, Monaco w końcu wygrywa mecz... a Valencia bawi się w nieśmieszne żarty. Skończył się rok obchodów stulecia klubu, więc znów drużyna stwierdziła, że musi odwalić jakiś piłkarski ryż. Co zrobiła? Odpadła z Pucharu Króla.

Już w sobotę mecz Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund! Ten i wiele innych meczów pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Co więcej, lektura statystyk, a także samo oglądanie tego meczu było dziwnym zjawiskiem. Granada na swoim terenie była drużyną lepszą, stwarzającą więcej sytuacji, oddającą więcej strzałów. Swego czasu o obecnym napastniku Granady pisał Gary Lineker. Roberto Soldado - bo o nim mowa - grał na Wyspach Brytyjskich, w Tottenhamie. Szło mu tam okropnie źle. Nie radził sobie. Lineker napisał więc "Soldado uświadamia mi, że jednak nie był aż taki g****any". Było to odwołanie do tweeta, gdzie Lineker napisał, że Messi sprawia, że czuje się on właśnie - w porównaniu z nim - słabym piłkarzem. A dziś Soldado jest bohaterem.

To on trafił na 1:0. I to on zamienił rzut karny na gola w 94. minucie meczu, a Granada prowadziła 2:1.

Jaume Domenech, Jaume Costa, Mouctar Diakhaby, Gabriel Paulista, Daniel Wass, Carlos Soler, Francis Coquelin, Dani Parejo, Ferran Torres, Rodrigo Moreno (strzelił dziś na 1:1), Maxi Gomez, a do tego rezerwowi oraz trener Albert Celades. Oto sprawcy zamieszania. Cóż, mamy dziwne wrażenie, że Valencia Marcelino nie byłaby aż tak słaba jak ta dzisiejsza. Oczywiście, mówimy o samym stylu gry. W porównaniu z finałem z maja 2019 roku nie było dziś w ekipie "Nietoperzy" Goncalo Guedesa, Kevina Gameiro, Gayi oraz Ezequiela Garaya.

Obrońca trofeum żegna się z rozgrywkami. Smutne.

Tymczasem w gabinetach "Rojiblancos" z Madrytu... i w domach ich fanów...