Lis
26
2020
Skomentuj

Wręczenie nagród FIFA przełożone

Złotą Piłkę Robertowi Lewandowskiemu zabrano w tym roku, więc liczyliśmy, że otrzyma chociaż nagrodę FIFA The Best. Oczywiście, szanse na to wciąż pozostają bardzo duże, nic tego już nie zmieni, ale na sam odbiór ewentualnej statuetki Polak będzie musiał jeszcze nieco poczekać. Gianni Infantino przekazał bowiem "Marce" informację, że ceremonia została przełożona i raczej nie odbędzie się w grudniu.


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 


Dlaczego? Powodu możecie się domyślić sami. Ma to związek ze śmiercią Diego Maradony. Szef FIFA chce w ten sposób widocznie oddać mu hołd i wyznaczyć czas żałoby po jednym z najwybitniejszych piłkarzy w historii. Gala rozdania nagród raczej nie sprzyjałaby zadumie nad losem legendy, więc słusznie zdecydowano się ją przełożyć, choć nie wiemy jeszcze na jaki termin. Należy się jednak spodziewać, że będzie ona miała miejsce niedługo po Nowym Roku.

To dobra decyzja, która na pewno zostanie doceniona przez fanów i rodzinę zmarłego. To znaczący gest, który przecież w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na same nagrody. Te po prostu dłużej poczekają na swoich odbiorców, Robert Lewandowski też może wykazać się cierpliwością. Teraz faktycznie wypada po prostu oddać cześć "Boskiemu Diego".

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]