-
0
0
+

W dniu, kiedy jeden z piłkarzy młodzieżówki Czesława Michniewicza miał powiedzieć podobno, że „ma całą jego analizę Portugalczyków w czterech literach”, inny człowiek, który lubił zasłynąć krzywymi akcjami, czyli Kamil Grosicki… został królem, ale boiska. Niesamowity rozegrał mecz nasz Turbo przeciwko Birmingham City, drużynie, w której niedawno grał Tomasz Kuszczak.

Cóż takiego się stało?

Sami zobaczcie!

Najpierw przenosimy się do 50. minuty, gdy Hull przegrywało na wyjeździe 0:2. Akcja gości - Grosicki podawał do Campbella, a ten strzelił na 1:2 – Hull musiało odrabiać straty w spotkaniu, które chcieli wygrać – cały czas bowiem nie chcą spaść do League One. Asysta Polaka jeszcze jakoś mogła nas niekoniecznie oszołomić, natomiast najlepsze miało nadejść.

„Tygrysy” goniły, wyrównały stan meczu na 2:2 – ponownie trafił Campbell, tym razem w 61. minucie. Nadeszła w końcu 73. minuta, a wtedy do stojącej piłki, do rzutu wolnego podszedł ten, który wykonał najgorsze dorzucenie futbolówki w pole karne w historii. Oczywiście nie dzisiaj, ale trzy lata temu, ze Szkocją, w Edynburgu. Uderzył i po rękach bramkarz wpakował piłkę do siatki. Niesamowite to było, musicie przyznać!

Hull prowadziło przez krótki czas, ale zabawiło się w kogoś w rodzaju Legii Warszawa z Realem Madryt – niebywale waleczni okazali się piłkarze z KCOM Stadium. Birmingham miała kogoś takiego jak Che Adams, który ustrzelił hat-tricka. Fraizer Campbell błyszczał w ekipie „Tigers”, natomiast nie możemy nie pochwalić akurat teraz Grosickiego. Miło, że mu się wiedzie – jakkolwiek to przyznać, zaczyna się przydawać nie tylko w kadrze, ale też w swoim klubie.

Chyba ktoś przemówił mu do rozumu…

82 minuty w tym meczu, a po raz kolejny może spokojnie brany pod uwagę do miana "piłkarza meczu"! "SOME PERFORMANCE"!