Sie
30
2019
Skomentuj

Tottenham też może pozbyć się obrońcy

Dziś Chris Smalling  zamienił Manchester na Rzym. Jak się okazuje, to nie jedyny zaskakujący transfer obrońcy w ostatnich dniach okienka. Tottenham też specjalnie nie przejmuje się ilością stoperów w swojej kadrze, dlatego chętnie jednego z nich odda. Oczywiście tego najstarszego. Jak się bowiem okazuje, bardzo bliski opuszczenia Londynu jest Jan Vertonghen, który z tej okazji miałby się przeprowadzić do Niemiec.

Dokładniej rzecz ujmując do Leverkusen. Tak przynajmniej twierdzi "Kicker". Źródło to jest niezwykle rzetelne, więc jeśli podaje jakieś informacje, należy wierzyć, że coś jest na rzeczy. Jednakże fakt, że nie podano żadnych innych informacji na ten temat wskazuje, że do osiągnięcia ewentualnego konsensusu jeszcze daleko. Negocjacje nie będą jednak trwały długo, bo Belg nie jest w końcu Neymarem, żeby dyskutować o nim dwa miesiące.

Ten transfer byłby zdecydowanie dobrym ruchem ze strony Bayeru, ale już ze strony Tottenhamu niekoniecznie. Londyńczycy nie mają zbyt wielu stoperów i puszczanie wolno kolejnego może się odbić sporą czkawką. Teraz może Vertonghen nie jest potrzebny, ale przy okazji kontuzji lepszych od niego, jego brak będzie odczuwalny. Tylko kto w Anglii teraz o tym myśli?

Najczęściej czytane...

Video
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]