Mar
13
2020
Skomentuj

OFICJALNIE: Anglicy wstrzymują rozgrywki!

Niby mieli wywalone na wszystko, ale ostatecznie poszli do rozum po głowy. Cała Anglia jednogłośnie wstrzymała wszelkie profesjonalne rozgrywki piłkarskie.


Pełnoletni widzowie kanału Footroll mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹCIE TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.| Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 


Słowo "wszelkie" jest tutaj kluczowe, bo za funkcjonowanie Premier League odpowiada co innego niż za funkcjonowanie Championship. Teraz nie ma to jednak aż tak dużego znaczenia, ponieważ wszystkie te organizacje (Premier League, FA, EFL i WSL, czyli kobitki) postanowiły wstrzymać angielski futbol. Szkoda tylko, że nie postanowili zrobić tego samego z kibicami podczas środowego meczu Ligi Mistrzów, gdy kilka tysięcy madrytczyków dołączyło do kilkudziesięciu tysięcy na Anfield Road. Chociaż wiadomo - to już była bardziej działka UEFA, chociaż wciąż na ziemi brytyjskiej: a to jest najważniejsze.

Działacze postanowili, że angielska piłka ma wrócić na boiska 4 kwietnia, chociaż wcale nie jest powiedziane, że tak się stanie. Wszystko będzie zależało od tego, jak będzie się miała sprawa z koronagównem, więc nie można wykluczyć, że liga jednak się nie wznowi. Tego jednak nie wiemy, nie warto zgadywać, najważniejsze jest zdrowie i współpraca z rządem - nieważne, jaki by on nie był. Ciekawe, jak tam się mają sprawy z mistrzostwem dla Liverpoolu?

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]