Lis
26
2020
Skomentuj

10 klubów Premier League wreszcie wpuści fanów na stadiony

Nie tylko w Polsce sytuacja z koronawirusem zaczyna się stopniowo stabilizować. W Anglii jest podobnie. Mało tego, poprawia się do tego stopnia, że rząd zdecydował się na zniesienie krajowego lockdownu, który ma zakończyć się 2 grudnia. Wtedy też Wielka Brytania powróci do systemu podobnego do kolorowych stref, których używano w Polsce. Wiąże się to z bardzo dobrymi informacjami dla kibiców.


Mecze Serie A, LaLiga oraz innych najlepszych lig pełnoletni widzowie mogą oglądać i obstawiać na stronie sponsora portalu, Betclic.pl. SPRAWDŹ TUTAJ!

MATERIAŁY PROMOCYJNE PARTNERA | W grach hazardowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. | Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 


Dzięki podziałowi na stopnie rozwoju wirusa niektóre miejsca w Anglii będą miały inne przywileje od pozostałych. Dotyczy to nie tylko spotkań towarzyskich czy działalności biznesów, ale także aktywności okołosportowych. Kibice mieszkający w obszarach zaliczanych do 1 i 2 stopnia będą mogli uczestniczyć w meczach, oczywiście przy zachowaniu odpowiednich założeń sanitarnych. Taki Liverpool na przykład będzie mógł wpuścić na stadion 2000 fanów. Mniej szczęścia mieli już w Manchesterze, który znajduje się w 3 stopniu i dalej będzie musiał radzić sobie bez widzów.

To i tak dla kibiców już bardzo wiele, bo trzeba przypomnieć, że nie mieli oni tak dobrze, jak nasi, rodzimi fani Ekstraklasy. U nas w pewnym momencie kibice mogli być na stadionach, a w Anglii nie dopuszczono do tego od chwili wprowadzenia pierwszego lockdownu. Można więc przypuszczać, jak bardzo wygłodniali piłki są tamtejsi sympatycy. Byleby tylko nie zrobili sobie krzywdy w walce o skąpą ilość biletów.

Komentarze0
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.

Najczęściej czytane...

Video
34
17 Wrzesień 2017

Tete zgasił Neymara [VIDEO]

Video
1
11 Październik 2017

Lewy w parodii Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

Video
5
3 Październik 2017

Wojciech Szczęsny w roli dziennikarza! Mistrzowskie pytanie o Krychowiaka! xD [VIDEO]

Video
10
18 Wrzesień 2017

Neymar chce strzelać rzut karny, ale Cavani... [VIDEO]